2019 Juniorska natjecanja CTU

2019 UKUPNI POBJEDNIK CTU-poredak
RB Natjecatelj Zbroj sati seniori seniori Kup ND Juniori Juniori MM LGV
1 Šibenik Boško 48,03 16,13 * * 17,30 6,00 8,20
2 Kovačević željko 39,10 * * 21,05 * 18,05
3 Farkaš Zdravko 36,40 17,30 * 19,10 *
4 Šokčević Zvonimir 34,11 16,45 * 17,26 *
5 Bereš Mirko 31,27 17,27 * * 14,00
6 Kovač Josip 30,31 15,53 14,38 * *
7 Rozman Branimir 24,52 15,17 9,35 * *
8 Babić Slobodan 17,37 17,37 * * *
9 Iličić Mirko 17,26 17,26 * * *
10 Purić Oliver 17,16 17,16 * * *
11 Tenžera Pero 16,59 16,59 * * *
12 Budim Pero 10,37 10,37 * * *

Neslužbena informacija

RASPORED MEĐUNARODNO MLADI 2019 START —4,00
RB DATUM NATJECATELJ SUDAC KONTROLOR REZULTAT
1 29.6.19. Kraus Tomica Kovačević Ivan DISQ
2 29.6.19. Ljubas Tihomir Brdaroć Ivica NEPOZNATO
3 29.6.19. Kovačević Željko Bereš Mirko NE 18,05
4 29.6.19. Šibenik Boško Tenžera Pero NE 8,20
5 29.6.19. Babić Slobodan Purić Oliver NEPOZNATO
6 30.6.19. Vujanić Srećko Farkaš Zdravko ODJAVA
7 30.6.19. Hunjadi Damir Šibenik Boško NEPOZNATO
8 6.7.19. Bačić Ivan Čular Darko NEPOZNATO
9 6.7.19. Tenžera Pero Šibenik Boško ODJAVA
10 6.7.19. Bereš Mirko Kovačević Željko DISQ
11 6.7.19. Knez Želimir Budim Pero NEPOZNATO
12 6.7.19. Jakobović Ivica Čačija Nikola NE 8,40
13 7.7.19. Čular Darko Bačić Ivan ODJAVA
14 7.7.19. Konjarević Ivica Tenžera Pero NEPOZNATO
15 7.7.19. Budim Pero Knez Želimir ODJAVA
16 7.7.19. Purić Oliver Babić Slobodan NEPOZNATO
17 7.7.19. Stoisavljević Milan Jakobović Ivica DISQ
18 7.7.19. Rozman Branimir Kovač Josip ODJAVA
19 7.7.19. Somolanji Ivica Jeremić Ratko ODJAVA
 RASPORED  JUNIORSKIH    NATJECANJA   ZA     2 0 19  GOD.
SRPANJ — START 4,30
RB DATUM NATJECATELJ SUDAC KONTROLOR REZULTAT
1 13.7.19. Šibenik Boško Konjarević Ivica 6,00
2 13.7.19. Babić Slobodan Purić Oliver NEPOZNATO
3 13.7.19. Kovačević željko Bereš Mirko DISQ
4 14.7.19. Vujanić Srećko Farkaš Zdravko ODJAVA
5 14.7.19. Čular Darko Bačić Ivan DISQ
6 20.7.19. Somolanji Ivica Rozman Branimir
7 20.7.19. Tenžera Pero Konjarević Ivica
8 21.7.19. Purić Oliver Babić Slobodan
9 21.7.19. Ljubas Tihomir Brdaroć Ivica
10 21.7.19. Čular Darko Bačić Ivan
11 21.7.19. Vujanić Srećko Farkaš Zdravko ODJAVA
12 27.7.19. Bačić Ivan Čular Darko
13 27.7.19. Hlavsa Filip Veselčić Antonio
14 28.7.19. Rozman Branimir Stoisavljević Milan
15 28.7.19. Veselčić Antonio Hlavsa Filip
16 28.7.19. Jakobović Ivica Somolanji Ivica
 KOLOVOZ – START 5,15
DATUM NATJECATELJ SUDAC KONTROLOR REZULTAT
17 3.8.19. Bereš Mirko Hazurović Eduard
18 3.8.19. Kovačević Ivan Ervačić Božo
19 4.8.19. Ljubas Tihomir Primožić Goran
20 4.8.19. Kovač Josip Jeremić Ratko
21 5.8.19. Purić Oliver Babić Slobodan
22 10.8.19. Mikić Mato Marjanović Vitomir
23 11.8.19. Marjanović Vitomir Mikić Mato
24 17.8.19. Hlavsa Filip Veselčić Antonio
25 18.8.19. Veselčić Antonio Hlavsa Filip
26 24.8.19. Bereš Mirko Kovačević Željko
27 24.8.19. Čačija Nikola Rozman Branimir
28 25.8.19. Somolanji Ivica Jakobović Ivica
29 25.8.19. Kovačević Ivan Kraus Tomica
30 25.8.19. Jeremić Ratko Rozman Branimir
RUJAN—START 5,45
RB DATUM NATJECATELJ SUDAC KONTROLOR REZULTAT
31 1.9.19. Konjarević Ivica Šibenik Boško
32 21.9.19. Bačić Ivan Čular Darko
33 21.9.19. Brdarić Ivica Primožić Goran
34 21.9.19. Tenžera Pero Konjarević Ivica
35 21.9.19. Rozman Branimir Somolanji Ivica
36 22.9.19. Konjarević Ivica Tenžera Pero
37 22.9.19. Jeremić Ratko Kovač Josip
38 28.9.19. Šibenik Boško Tenžera Pero
RASPORED LET GRADA VUKOVARA 2019 GODINE START —-5,30
RB DATUM NATJECATELJ SUDAC KONTROLOR REZULTAT
1 7.9.19. Bačić Ivan Čular Darko
2 7.9.19. Šibenik Boško Konjarević Ivica
3 7.9.19. Babić Slobodan Purić Oliver
4 7.9.19. Stoisavljević Milan Čačija Nikola
5 7.9.19. Somolanji Ivica Šarlija Zvonko
6 7.9.19. Brdarić Ivica Ljubas Tihomir
7 7.9.19. Rozman Branimir Kovač Josip
8 7.9.19. Jakobović Ivica Jeremić Ratko
9 7.9.19. Kovačević Ivan Ervačić Božo
10 7.9.19. Mikić Mato Marjanović Vitomir
11 8.9.19. Marjanović Vitomir Mikić Mato
12 8.9.19. Budim Pero Knez Želimir
13 8.9.19. Ervačić Božo Kovačević Ivan
14 8.9.19. Kovač Josip Rozman Branimir
15 8.9.19. Čačija Nikola Stoisavljević Milan
16 8.9.19. Jeremić Ratko Jakobović Ivica
17 14.9.19. Tenžera Pero Šibenik Boško
18 14.9.19. Knez Želimir Budim Pero
19 15.9.19. Vujanić Srećko Farkaš Zdravko
20 15.9.19. Čular Darko Bačić Ivan
21 15.9.19. Konjarević Ivica Šibenik Boško
22 15.9.19. Iličić Mirko Babić Slobodan

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

* 5+1=?